fbpx
 
https://argist.com/wp-content/uploads/2019/08/Favicon.png

İnsanlar İçin Yapıldı
Teknoloji Hizmeti Kullanıldı

İşletmenizi güncel ve sürekli rekabet halinde olan dünyada bir adım bile geride olmaması gerektiği için sizler için yapıldı. Kurumlar ve işletmeler bulut alt yapılarını çok hızlı ve güvenli bir şekilde bizimle kullanıyor.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Argist Sistemi
Kullanılabilir Modüller

Kasa
Defteri

Gelir gider hesabını yapmak için o kadar da uğraşmanıza gerek yok. Argist Kasa Defteri Modülü ile yaptığınız satışlar ve harcamalarınız kayıt altında ve bulut yapı ile ulaşılabilir.

Personel
Yönetimi

Firma çalışanlarınızı sisteme ekleyerek görev ataması yapabilir, yaptığı işleri görüntüleyebilirsiniz. Personelinizin bilgileri istediğiniz zaman bir tık ile elinizin altında.

Müşteri Yönetimi

Sağladığınız hizmet ve servis için müşterilerinizi kayıt altına alarak çok daha hızlı ve ensek yönetime sahip olabilirsiniz. Tek tıkla bulabildiğiniz müşteriniz kârlılık oranınızı artıp müşterinizi de memnun edecek.

Stok Modülü

Stok bilgilerinizi tutabileceğiniz, gelir gider bilgilerini kaydedebileceğiniz. Hizmet ve servislerinizde kullanabileceğiniz ürünleri ekleyin ve kolayca stok, fiyat, kullanım takibini yapın.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://argist.com/wp-content/uploads/2019/10/img-services.png

Doğru Ekip
Doğru İletişim

E-Servisler ile işletme olarak günceli yakalayın. Hızlı gelişen süreçte firma olarak yazılımlarımızla her zaman için  öndesiniz.

Sezgisel sistemimiz sayesinde her yerden işinizi ve ekibinizi yönetin. Firmanız için en iyi planlamayı yapın ve gün sonunda doğru müşteri ve kârı elde edin.

Takım Yönetimi
Uçtan uca çözümler ile ekip elemanlarınızı en doğru şekilde yönetim. Unutmayın mutlu ekip mutlu müşteri...
Global Standartlar
Gelişmekte olan teknolojiler bir tıkla firmanızın hizmetinde. İhtiyacınız olan yazılımları en iyi şekilde kullanmaya başlayın.
Süper İletişim
Ölçeklenebilir sistemimiz sayesinde her adımda müşterilerinizi haberdar edin. Unutmayın kaliteli iletişim demek kaliteli hizmet ve müşteri demektir.
bt_bb_section_top_section_coverage_image